Audi Kasko

Audi; vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş., Doğuş Otomotiv , Eureko Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Axa Sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Anadolu Sigorta işbirliği ile Audi marka aracınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Neden Audi Kasko?

Bir Audi araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi Audi Kasko sayesinde, Audi kullanırken içiniz hep rahat olacak.

Audi Kasko Avantajları:

 • Her türlü hasar onarımı Audi Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Audi Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

 • Sıfır aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 1 aylık süre için Audi Kasko poliçesini yaptırmanız koşulu ile, 1 yıllık poliçe süresi içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

 • Onarımı Audi Yetkili Servislerinde gerçekleştirilecek olan Eureko Sigorta'da 3.500 TL'ye Mapfre Sigorta'da 2.000 TL'ye ve Anadolu Sigorta'da 3.000 TL'ye kadarki hasarlarda ekspertize gerek olmaz. Bu sayede, onarım hızlı bir şekilde yapılır.

 • Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Audi’nizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

 • Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Audi Kasko anlaşması olan Audi Yetkili Servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.

 • Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

 • Hasara uğrayan aracınız için Audi Yetkili Servisine teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse hasar dosyası için atanan eksper tarafından belirlenecek onarım süresine bağlı olarak yılda 2 kez 15 güne kadar Audi marka geçici araç verilir. Audi aracın tedarik edilmediği durumlarda araç markası değişebilir.

 • Araç anahtarının kaybı durumunda, anahtarınız poliçedeki limitler dahilinde ücretsiz olarak yenilenir.

 • Audi Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

 • İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

 • Deprem, sel-su baskını, terör,yangın,hırsızlık teminatlarında herhangi bir muafiyet bulunmamaktadır.

 • Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Audi’nizin 2. el değeri korunmuş olur.

Audi Kasko, 10 yaşa kadar olan Audi marka araçları kapsar. Bu paket, Audi Yetkili Satıcıları, Eureko Sigorta, Mapfre Sigorta, Axa Sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Anadolu Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ya 444 58 33 no’lu telefondan ulaşabilir veya sigorta@vdf.com.tr’ye e-mail gönderebilirsiniz.

Hasar İşlemleri ve Yol Yardım Hizmetleri için 444 66 60 numaralı telefondan Alo Eureko Hattı’nı, 0 (212) 346 0 666 nolu Mapfre Sigorta yol yardım hattını, 0850 724 08 50 numaralı telefondan Anadolu Sigorta Hattı'nı veya  0850 250 99 99 numaralı telefondan Axa Yol Yardım'ı arayabilir veya en yakın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı’nı ziyaret edebilirsinizSİGORTA TEKLİFİ AL

Değerli Müşterimiz; Poliçe teklif talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

TEKLİF ALMAK
İSTEDİĞİNİZ SİGORTA ÜRÜNÜ*
RUHSAT SAHİBİ*
AD*
Adınızı giriniz
SOYAD*
Soyadınızı giriniz
RUHSAT SAHİBİ
TC KİMLİK NO
TC Kimlik No giriniz
RUHSAT SAHİBİ
VERGİ KİMLİK NO*
Firma Vergi Kimlik No giriniz
ARAÇ PLAKA NO*
(Plakanız henüz çıkmadıysa
il kodu belirtiniz.)
Araç plakasını giriniz
RUHSAT BELGE SERİ VE SIRA NO*
(Ruhsatın isim-soyisim/ünvan
sayfası sağ alt köşesindeki 2 harf
6 rakamı giriniz.Resimli örnek için tıklayınız)
Seri
Sıra No
ARACIN MARKASI*
ARACIN MODELİ*
Araç modeli giriniz
ARACIN MODEL YILI*
ARAÇ MOTOR NO
Araç motor numarasını giriniz
ARAÇ ŞASİ NO*
Araç şasi numarasını giriniz
İL
İLÇE
TELEFON*
Telefon numaranızı giriniz
E-POSTA*
E-posta adresinizi giriniz
AD*
Adınızı giriniz
SOYAD*
Soyadınızı giriniz
TC KİMLİK NO*
TC Kimlik No giriniz
TELEFON*
Telefon numaranızı giriniz
E-POSTA*
E-posta adresinizi giriniz
AÇIKLAMA
Lütfen bir açıklama giriniz
DOĞRULAMA KODU
Yenile
Doğrulama kodunu giriniz
TEKLİF AL