Volkswagen Kasko

Volkswagen Kasko; vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş. , Doğuş Otomotiv, Allianz, Eureko, Axa Sigorta ve Anadolu Sigorta işbirliği ile Volkswagen marka binek ya da ticari aracınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Neden Volkswagen Kasko?

Bir Volkswagen binek ya da ticari araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi Volkswagen Kasko sayesinde, Volkswageninizi kullanırken içiniz hep rahat olacak.

Volkswagen Kasko Avantajları:

 • Her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

 • Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

 • Onarımı Volkswagen Yetkili Servislerinde gerçekleştirilecek olan Eureko Sigorta'da 3.500 TL, Axa Sigorta'da 2.500 TL, Allianz Sigorta'da 1.000 TL'ye ve Anadolu Sigorta'da 3.000 TL'ye kadarki hasarlarda ekspertize gerek olmaz. Bu sayede, onarım hızlı bir şekilde yapılır.

 • Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Volkswagen'inizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

 • Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Volkswagen Kasko anlaşması olan Volkswagen Yetkili Servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.

 • Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

 • Hasara uğrayan aracınız Volkswagen Yetkili Servisine teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse Volkswagen marka geçici araç verilir.

 • Araç anahtarının kaybı durumunda, anahtarınız poliçedeki limitler dahilinde ücretsiz olarak yenilenir.

 • Volkswagen Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

 • İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

 • Deprem, sel ve su baskını, yangın, terör, hırsızlık teminatlarında herhangi bir muafiyet bulunmamaktadır.

 • Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Volkswageninizin 2. el değeri korunmuş olur.

Volkswagen Kasko, 10 yaşa kadar olan Volkswagen marka araçları kapsar. Bu paket Volkswagen Yetkili Satıcıları, Allianz,Eureko, Axa ve Anadolu Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ya 444 58 33 no’lu telefondan ulaşabilir veya sigorta@vdf.com.tr ’ye e-mail gönderebilirsiniz.

Poliçenizin yapılmış olduğu şirkete bağlı olarak, Hasar İşlemleri ve Yol Yardım Hizmetleri için 444 45 46 numaralı telefondan Allianz Çözüm Hattı’nı, 0850 724 08 50 numaralı telofandan Anadolu Sigorta Hattı'nı, 0850 222 66 60 numaralı telefondan Alo Eureko Hattı’nı ya da 0850 250 99 99 numaralı telefondan Axa Sigorta Acil Yardım ve Hasar Destek Hattı’nı arayabilir veya en yakın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı’nı ziyaret edebilirsiniz.SİGORTA TEKLİFİ AL

Değerli Müşterimiz; Poliçe teklif talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

TEKLİF ALMAK
İSTEDİĞİNİZ SİGORTA ÜRÜNÜ*
RUHSAT SAHİBİ*
AD*
Adınızı giriniz
SOYAD*
Soyadınızı giriniz
RUHSAT SAHİBİ
TC KİMLİK NO
TC Kimlik No giriniz
RUHSAT SAHİBİ
VERGİ KİMLİK NO*
Firma Vergi Kimlik No giriniz
ARAÇ PLAKA NO*
(Plakanız henüz çıkmadıysa
il kodu belirtiniz.)
Araç plakasını giriniz
RUHSAT BELGE SERİ VE SIRA NO*
(Ruhsatın isim-soyisim/ünvan
sayfası sağ alt köşesindeki 2 harf
6 rakamı giriniz.Resimli örnek için tıklayınız)
Seri
Sıra No
ARACIN MARKASI*
ARACIN MODELİ*
Araç modeli giriniz
ARACIN MODEL YILI*
ARAÇ MOTOR NO
Araç motor numarasını giriniz
ARAÇ ŞASİ NO*
Araç şasi numarasını giriniz
İL
İLÇE
TELEFON*
Telefon numaranızı giriniz
E-POSTA*
E-posta adresinizi giriniz
AD*
Adınızı giriniz
SOYAD*
Soyadınızı giriniz
TC KİMLİK NO*
TC Kimlik No giriniz
TELEFON*
Telefon numaranızı giriniz
E-POSTA*
E-posta adresinizi giriniz
AÇIKLAMA
Lütfen bir açıklama giriniz
DOĞRULAMA KODU
Yenile
Doğrulama kodunu giriniz
TEKLİF AL